Türkiye’nin önde gelen proses otomasyon firması İZOFORM Endüstriyel Otomasyon San.Tic.Ltd.Şti., 1996 yılından bu yana kritik tesislerdeki güçlü referansları ile otomasyon sektörünün önde gelen firması olan Honeywell şirketinin çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

      İZOFORM Endüstriyel Otomasyon, Saha Enstrüman, PLC, SCADA-HMI, DCS tabanlı endüstriyel elektrik proje tasarımları, proses çözümleri ve makina otomasyonları yapmaktadır. Şirketimiz, endüstriyel otomasyon konusunda 25 yıllık tecrübeye sahiptir. Teknolojik yapılanması devamlı gelişime açıktır. Türkiye ve yakın ülkelerde pek çok projeye imza atmıştır.

      İZOFORM başarısını, firma üst yönetiminin mühendislik çalışmalarında fiilen görev alması ve firma içerisindeki eksiksiz yetki dağılımı ile sağlamaktadır. Bu sayede, endüstriyel proseslerde ihtiyaç duyulan hızlı karar alma, daha yüksek standartlarda iş yapabilme ve proses şartlarına göre oluşacak yeni taleplere daha esnek yaklaşma imkanı sağlanmaktadır.

     Şirketimiz öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Devamında doğru projelendirme, zamanında teslim ve teknik destek ile başarıyı elinde tutmaktadır.

ÇÖZÜMLERİMİZ

null

Anahtar teslim otomasyon sistemleri tasarımı ve uygulaması

Detayları İncele >

null

Modernizasyon projeleri

Detayları İncele >

null

Montaj ve devreye alma

Detayları İncele >

null

Sistem entegrasyonu

Detayları İncele >

null

Bakım, servis ve danışmanlık

Detayları İncele >