Sanayi sektörüne “Endüstriyel Otomasyon Sistemleri” konusunda malzeme satışından anahtar teslim proje uygulamalarına kadar hizmet veren bir mühendislik firmasıyız.

Anahtar Teslim Otomasyon Sistemleri

Proje geliştirme ve uygulama faaliyetlerimizin yanı sıra, halihazırda devreye alınmış ve faal durumdaki sistemlerde yer alan PLC sistemleri konusunda müşterilerimize en kapsamlı mühendislik hizmetini vermeyi hedeflemekteyiz. PLC ve SCADA sistemlerimizde Honeywell PLC ve SCADA sistemlerini kullanıyor ve yine endüstriyel otomasyon projelerimizde Honeywell Saha Ölçüm Cihazlarını uyguluyoruz.

Malzeme Satış, Montaj ve Devreye Alma

Malzeme temini veya proje devreye alma sonrasında, müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı her türlü teknik desteği telefon, faks, e-mail ya da yerinde müdahale ile sağlamaktayız.

Eğitim ve Danışmanlık

Kendi sistemlerini kuran müşterilerimizin mühendislik ekipleri için PLC ve SCADA ile ilgili programlama ve PLC-hız kontrolörü elektrik montaj/devreye alma konularında ücretsiz eğitimler vermekteyiz.

Periyodik Bakım ve Servis

Koruyucu bakım amaçlı sözleşmeler ile periyodik bakım hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede sistemi sürekli kontrol altında tutmakta ve bazı arıza kaynaklarını duruşa sebebiyet vermeden tespit ederek gerekli önlemi almaktayız.

Sistem Güncelleme ve Modernizasyon Projeleri

Update ve güncelleme işlemlerinden sizi haberdar ederek sisteminizin güncel kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca arıza durumlarına müdahaleyi, önceden belirlenmiş bir süre içerisinde taahhüt etmekteyiz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

null

Anahtar teslim otomasyon sistemleri tasarımı ve uygulaması

Detayları İncele >

null

Modernizasyon projeleri

Detayları İncele >

null

Montaj ve devreye alma

Detayları İncele >

null

Sistem entegrasyonu

Detayları İncele >

null

Bakım, servis ve danışmanlık

Detayları İncele >